Kontakty

ŠBB
Do Žlábku 733, 514 01 Jilemnice

telefon/fax 481 54 43 37
mobil 608 44 05 72

sbb@quick.cz
www.sbb-zaluzie.cz

Látkové interierové roletky

Roletky Color hit

Látkové roletky COLOR HIT jsou vhodné pro montáž do plastových a dřevěných oken. Rolety se ovládají řetízkem. Velký výběr látek přispívá k dokonalému sladění okna s interiérem. Dokonalého zastínění interiéru může být dosaženo použitím látky, která je potažena zezadu neprůsvitnou vrstvou.

Roletky standard mini

Roletky s řetízkovým ovládáním lze snadno připevnit na okno pomoci držáků bez vrtání. V nabídce je široká kolekce látek v různých designech. Roletky se vyznačují jednoduchou montáží a dokonalým řešením všech detailů.

Látkové interiérové rolety standard

Jsou to rolety, které se pomocí držáků připevní před okno či do špalety na stěnu, nebo do stropu. Jejich způsob připevnění je předurčuje pro větší plochy. Ovládání je řešeno pomocí řetízku. Látku pro Vaše rolety si můžete vybrat z široké nabídky barev a odstínů. Díky tomu máte možnost sladit barevné provedení rolet tak, aby přesně odpovídalo Vašemu estetickému cítění. 

Všechny typy rolet plní stoprocentně svoji funkci, ovládání je velmi pohodlné, jednoduché a spolehlivé. Prostě komfort bez starostí a funkčnost bez poruch.

 

Komentáře nejsou povoleny.